Merhaba, Foruma Hoş Geldin!

Henüz üye girişi yapmamış gibi gözüküyorsun.
Eğer üye değilsen, hemen üye ol ve forumun bir çok özelliğini kullanmaya başla!

Cep Telefonu

Yerel Uzman
Katılım
Nis 1, 2024
Mesajlar
15
Web sitesi
Ülkemizde satışa sunulan tüm cep telefonu markalarını sizler için bir araya getirdik. Daha önce en popüler 5 cep telefonu markası konumuzda, markalar bazlı detaylı açıklama yapmıştık. Ancak bu konuda ürün bazlı değerlendirmeler yapmamız pek kolay olmadı. Sonuç olarak, bir çok içeriği silmek zorunda kaldım.

Türkiye’de satış yapan cep telefonu markaları​


Popülerlik veya çeşitli anlaşmalar ile değil tamamen alfabetik sıralama ile, sizler için Türkiye’de satışa sunulan tüm cep telefonu markalarını bir araya getirdim. Bu markalar dışındaki diğer cep telefonu üreticilerinin ürünlerini tabii ki ülkemizde görebilirsiniz. Ama, yetkili servis ve garantileri ile ilgili büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sebeple satın almadan önce dikkatli araştırmakta fayda var.

Alcatel, Anka, Apple, BB Mobile, BlackBerry, Casper, Cat, Dijitsu, Elephone, Enigma, General Mobile, Google, Hiking, Honor, Huawei, Infinix, Lenovo, LG, Meizu, Motorola, Nokia, Nomu, Nothing, Omix, OnePlus, Onno, Oppo, Oukitel, Poco, Premier, Realme, Reeder, Samsung, Sony, TCL, Tecno, Trident, Ulefone, Vestel, Vivo, Xiaomi ve ZTE.

Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama LG markasını da konuya eklemek durumunda kaldım. Çünkü, cep telefonu üretimini durmuş olsa da bazı LG mağazalarında hala LG cep telefonu bulabiliyorsunuz. Yani LG yeni cep telefonu üretimi yapmıyor. Ama eski ürünlerini de geri toplamadı. Yetkili servis hizmeti ise fatura tarihinden itibaren geçerlidir. Bu sebeple satın alacağınız LG cep telefonlarına yetkili servis hizmeti almaya devam edebileceksiniz.

Cep telefonu markaları farklı işletim sistemlerini kullanabiliyor. Örneğin, Apple kendi geliştirdiği iOS işletim sistemi ile oldukça popüler. Ayrıca, aynı işletim sistemini kullanan markalarda mevcut. Mesela, Samsung, Vestel, Xiaomi gibi markalarda Android mobil işletim sistemini kullanmaktadır.


Tüm Cep Telefonu Markaları bu konu ilk olarak Cep Telefonu sitemizde yayınlanmıştır.

Okumaya devam et...