Merhaba, Foruma Hoş Geldin!

Henüz üye girişi yapmamış gibi gözüküyorsun.
Eğer üye değilsen, hemen üye ol ve forumun bir çok özelliğini kullanmaya başla!

Siemens’ten Yeni Üyelere Özel %5 İndirim Kampanyası

Siemens

Yerel Uzman
Katılım
Nis 1, 2024
Mesajlar
44
Konum
localhost
Web sitesi
Siemens Ev Aleti ürünlerini %5 indirim ile satın almak için gereken resmi websiteye üye olun! Aksesuar grubu hariç tüm ürünlerde geçerli %5 indirim kampanyasından yararlanın.

Kampanya erişimi için siteyi ziyaret edin. Aşağıdaki mesaj sizi karşılayacaktır. Hemen aşağısındaki üye ol linkine tıklamanız, sizi doğru adrese yönlendirecektir.

My Siemens’ten yeni üyelerimize özel ek %5 indirim!​


My Siemens’e üye olan herkese tüm indirimlere ek sepette %5 indirim.

%5 ek üyelik indiriminden faydalanmak için üye olmanız ve üyelik girişi yapmanız yeterlidir. Sepetinize ürün ekledikten sonra, ürün satın alma aşamasında %5 indiriminiz sistem tarafından otomatik olarak tanımlanacaktır. İndirim aksesuarlarda geçerli değildir.

MySiemens üyesi olmak için profil butonuna basın ve Oturum Aç / Kayıt Ol butonu ile devam edin. Üyeliğinizi tamamlayana kadar tüm süreçte gerekli adımlar tarif ediliyor olacaktır.

image-3-1024x278.png


MySiemens üyesi olarak, Siemens bültene de kayıt olmayı ihmal etmeyin. Bu sayede, düzenli olarak kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca MySiemens üyelerine özel kampanyalar da Siemens tarafından iletiliyor olacaktır.

The post Siemens’ten Yeni Üyelere Özel %5 İndirim Kampanyası appeared first on Siemens.

Okumaya devam et...